Vitor Pereira:  “Bugün takımım her şeyi yaptı, her şeyi denedi. Birlik olduğumuzu, savaşmaya hazır olduğumuzu göstermek için oynadı. Futbol maalesef böyle. Aynı oyuncuyu iki kere boş bıraktık ve iki gol yedik.”

“Biz çalışmaya, savaşmaya ve bu kulübü onurlandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

“Maç maç bakmamız gerek, yapmamız gereken her maçtan 3 puan alarak durumumuzu düzeltmek."

“Taraftarların tepkilerini normal karşılıyorum çünkü onlar da bizim gibi takımın kazanmasını istiyordu. Taraftarın tepkisini doğal karşılıyorum ama başkanımız bu tepkileri hak etmiyor. Bu kulüp için her şeyi veriyor. Bizi hep destekliyor.”

“İşler istediğiniz gibi gitmediğinde bu tepkilerin normal olduğunu düşünüyorum. Hepimiz kazanmak istiyorduk. Futbol böyle, işler bazen istediğiniz gibi gitmiyor.”

“Birlik olmamız lazım. Bölünürsek, hiçbir şey kazanamayız. Savaşmaya, inanmaya devam etmeliyiz.”

“Eğer bugünkü gibi savaşırsak, kaybettiğimiz puanları mutlaka telafi ederiz.”

“Her şeyi denedik. Oyuncularım savaştılar, koştular, iki iyi takımın mücadelesiydi. Bütün hafta boyunca iyi şekilde çalıştık, takımımızda birlik havası vardı ve bu galibiyeti başkanımıza sunmak istiyorduk. Başkanımız en iyisini hak ediyor. Taraftarlarımız da öyle.”

“Bugün sahada takımıma baktığımda, birlik olmuş bir takım gördüm. Takımımın odağını etkilediğini düşünmüyorum. Birçok spekülasyon yapılabilir ama ben ne dendiğini umursamıyorum. Ben, burada olduğum için çok gururluyum.”