"TFF 1. Lig tarihinin en zayıf ligiydi geçen sene. Kısmet değilmiş, Süper Lig'e çıkma fırsatını kaçırdık."

" Fuat Çapa hoca ile çok iyi bir frekans yakaladık."

"Fuat Çapa'yı çok takdir ediyorum. Ateşten gömlek giyip görevi devraldı."

"Benim amacım takım kurmak değil, benim amacım bir kulüp yaratmak."

"İnşallah o sene bu sene olacak."

"Yunus Emre Çift, gelecekte Ozan Kabak, Çağlar Söyüncü gibi bir kariyere sahip olabilir."

"Polat Yaldır, hem Süper Lig, hem de Avrupa kulüpleri tarafından izleniyor."

"Biz yerli olmayı düşünmüyoruz, global hedeflerimiz var. Kendimizi sadece Türkiye ile kısıtlamayacağız. Afrika, Balkanlar, Avrupa'dan geniş bir oyuncu ağı kurmayı hedefliyoruz."

"Taraftarlarımızı iyi gün, kötü gün demeden stadyuma bekliyoruz."

"FutbolMatik isimli bir yapay zeka makinesi aldık. Yakın bir zamanda kullanıma geçeceğiz."

"İnsanların isimlerini stadyumlara vermek için illa vefat etmesini mi beklememiz gerekiyor? İnsanlar hayatını kaybedince değerlerini bileceğimize, hayattayken onları onurlandırmamız lazım."

"Sezonun ilk yarısını ilk 6'da bitirebileceğimize inanıyorum. Ancak ilk 4'te bitirirsek nokta transferler yapıp hedefi daha da yükselteceğiz."

"Devre arası kesinlikle transfer yapacağız."

"Samsunspor'da herkes paraya gelmek istiyor. Ben paracı insanları takımımda istemiyorum."

"Kendimi sosyal medyadan mümkün olduğunca çektim."

"Ben kötü oynayan bir oyuncuma bile kötü diyemem. Ben hocamın, oyuncumun arkasında durmalıyım. İnsanlar bunu anlamıyor. Onların moral, motivasyonunu düşürmemem gerekiyor. 'Onu gönder, bunu gönder...' söylemesi kolay."

"Cebinde parası olan varsa gelsin, elini taşın altına koyacak biri olmadığı sürece Samsunspor başkanlığı benimdir. Ben kaçıp gitmem, bu kulübü çakallara emanet etmem."

"Bana böyle davranılacağını bilseydim böyle işlere hiç girmezdim. Ama şu anda Samsunspor diye bir kulüp kalmazdı. Ben en yakın arkadaşımı kaybettim Samsunspor için."

"En geç 3 sene içinde alt yapıdan 5-6 oyuncusuyla oynayan bir Samsunspor olacak. Bu gerçekleşmezse ben görevimi bırakırım."

"Kimsede sabır kalmamış. Genç oyunculara yatırım yapıp hem onların kazanması, hem de bizim kazanmamız için uğraşıyoruz."

"Gerçek Samsunspor taraftarlarına sesleniyorum; bize inansınlar, Samsunspor'u desteklesinler, stadyuma gelsinler. Biz yükselişe geçmeye hazırız. Hep beraber başaracağız."