Yakup Çınar ve Soner Sancak, 'Spor Galatasaray' programında Galatasaray'ın gündemini konuştular. Satır başları şu şekilde;

Yakup Çınar;

Cicaldau büyük ihtimalle yarın forma giyemeyecek.

Derbide en iyi performans gösteren taraf Galatasaray taraftarıydı.

Sergen Yalçın 1 maç ceza almıştı. Fatih hocanın da çok ağır bir ceza alacağını düşünmüyorum. Maksimum 2 maç ceza alır diye düşünüyorum.

Galatasaray geçen sezondan bu yana İsmail Çokçalış'ı takip ediyor. Oyuncu Bursaspor'da kadro dışı bırakıldı. Galatasaray'ın yerli sağ bek arayışı olduğunu biliyoruz. İsmail transferi devre arasında gerçekleşebilir..

Ocak ayında Bartuğ Elmaz bosman kuralları gereği istediği bir takıma imza atabilir. Portekiz ligine gideceğini düşünüyorum.

Ocak ayında Bartuğ Elmaz bosman kuralları gereği istediği bir takıma imza atabilir. Portekiz ligine gideceğini düşünüyorum.

Mostafa Mohammed istediği takdirde Galatasaray oyuncunun bonservisini 4 milyon dolara alabiliyor. Mısır basınında çıkan 15-20 milyon gibi rakamlar doğru değil. Galatasaray yönetiminden almış olduğumuz bilgi bu şekilde.

Milan, Atalanta ve Sevilla Halil Dervişoğlu'nu takip ediyor...

Bana sorsalar Gedson mu Morita mı ? Ben Hidemasa Morita'yı isterim..

İrfan Can Eğribayat transferi devre arasında gerçekleşebilir ancak şuan için bir temas yok. Abdülkerim Bardakçı içinde Konyaspor'a fiyat soruldu.

Sacha Boey en az 1 ay daha sahalardan uzak kalacak.

Galatasaray'ın Marsilya maçı muhtemel 11'i : Muslera; van Aanholt, Marcao, Nelsson, Yedlin; Taylan,Berkan ; Kerem, Emre Kılınç, Feghouli; Mostafa Mohammed