Göztepe 1-1 Fenerbahçe maçının hemen ardından Alper Çapanoğlu ve Elis Buse Araç, 'Son Düdük' programında maç sonu canlı yayınındaydı. Satır başlıkları şu şekilde;

Alper Çapanoğlu:

Fenerbahçe sahaya pas oyunu oynayabilecek 6 oyuncuyla çıktı. Ancak Fenerbahçe hiç bir zaman oyunu tutamadı ve pas oyunu oynayamadı bu akşam.

Futbol topu koşturma ve alanı kapatma oyunu. Formasyon tartışmalarını anlamsız buluyorum. Bunun anlamsızlığını bu akşam görmüş olduk.

İrfan Fenerbahçe'nin oyun lideri. Bugün İrfan değil Mesut çıksaydı Fenerbahçe kazanabilirdi. Maçı en çok isteyen oyuncuyu çıkardı Pereira.

Bu tip takımları açmanın yolu topu hızlı çevirmek. Mert Hakan Yandaş çok önemli bir futbolcu Fenerbahçe için. Bugün oynasaydı çok daha farklı bir oyun izletirdi.

Fenerbahçe üçlü oynasa da dörtlü oynasa da bireysel hata yapmaya devam ediyor. Bugün yenilen golde çok çok basit bir hata var.

Pereira'nın saha içi hamleleri yanlıştı. Ancak Kim ve Crespo transferlerinden ötürü takdir ediyorum. 

Sezon başından beri beğenilmeyen üçlü Fenerbahçe rakip ceza sahasında en çok topla buluşan takımdı. Bu formasyon ofansta üretkenliği sağlamadı.

Fenerbahçe bu sezon iyi transferler yaptı. Ancak hücum alanında doğru isimler bulunamadı.

Novak gibi bir oyuncu için Trabzonspor'la neden bir yarışa girildi zamanında hala anlamış değilim.

Sosa oyun olarak da, mental olarak da, fizik olarak da futbolu bitirmiş.

Çok keyifli bir hafta olmayacağı kesin Fenerbahçe için. Acaba hocanın arkasında mı duracaklar ? Yoksa dışarıda esen fırtına gibi taraftar baskısına dayanamayıp hocayla da yolları ayıracaklar mı?

 Fenerbahçe formasını giyen futbolcudan, kendisini taşlayan takıma karşı oynadığında ekstra bir karakter beklerim. Bu karakteri göremeyince de ancak bu tarz olayları eleştiriyoruz.