Zeki Murat Göle: "Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Bugün, büyük bir yürek koydular sahaya. Bizim için birlik olma zamanı. Fenerbahçemiz'e sahip çıkmamız gerekiyor."

"Üretkenlikle ilgili problemimiz var, gol yapamıyoruz. Kısa bir zamandır geliştirmek istediğimiz bir oyun var. Fenerbahçe'nin genetiğine daha uygun bir oyun oynamaya çalışıyoruz. Fenerbahçe'nin olduğu yerde hiçbir zaman umutlar tükenmez."

"Valencia'nın sakatlık durumu biraz uzadı. Antrenman yapma şansı bulamadı, antrenmana ihtiyacı var. O da devre arasında toparlayıp bize daha faydalı olacaktır."

"Ligin ilk yarısının son maçında takım umut verdi. Sıralamada daha yukarı çıkmak için mücadele edeceğiz."

Marius Sumudica: "Zor bir maçtı. Güçlü bir takıma karşı oynadık, bizden daha iyilerdi. Biz de elimizden gelenin en iyisini denedik. Onlar bizden bir gün daha fazla dinlendi. Sürekli 11-12 oyuncuyla oynadığınız zaman, 48 saat sonra o takımın toparlanması zor oluyor."

"Daha fazla konuşmak istemiyorum, ağlıyormuş gibi olmayayım. Takımımız, Fenerbahçe ile karşılaştırılamaz."

"Transfer sezonu açılana kadar alabildiğimiz kadar çok puan alacağız. Başka bir çözümümüz yok. Çok da bir şey kaybetmiş sayılmayız. Her şey bitmedi. Ligin ikinci yarısında neler olacağını göreceğiz."