MURAT ÖZEN

"Pjanic ile ilgili Beşiktaş kulübü yetkilileri ile görüştüm. Daha önce bir ayak sakatlığı vardı. Sonrasında antrenmanlara çıktı ve Dortmund kadrosunda olacaktı. Ancak oyuncu gribe yakalandı ve kadrodan çıkarıldı."
"Oyuncunun deplasman maçlarında olmaması ister istemez Beşiktaş taraftarlarını sıkıntıya soktu. Taraftarlarda eleştirmeye başladılar. Beşiktaş kulübünün resmi açıklamalarında belirtildiği gibi oyuncu şuan grip."
"Sezon başından bu yana sürekli koşu mesafelerinin az olduğunu söyledim. Takım 60.dakikadan sonra çok düşüyor."
"Sezon başında yapılan transferle rakipler bile kağıt üzerinde Beşiktaş kadrosunu önde görüyordu. Ancak özellikle sakatlıklar çok büyük sorunlara yol açtı."
"Hocanın Kasımpaşa maçından sonra yaptığı açıklamalar vardı. Oyuncular savunmaya çekildi,biz bu direktifte bulunmadık demişti. Hocam Ghezzal'ı çıkartıp Mehmet Topal'ı oyuna alarak oyunculara bu mesajı verdin."
"Beşiktaş, Dortmund maçında olası bir 3 puan ile 2.8 Milyon Euro kazanmış olacak. Beraberlik halinde de kazanılan para az değil. Beşiktaş,Beşiktaş gibi oynarsa her şey olabilir."
"Beşiktaş'ın Ocak ayında Süper Kupa'yı alıp bir de Türkiye Kupası'nı alarak sezonu 2 kupayla tamamlayacağını düşünüyorum."
"Can Bozdoğan'ı Kasımpaşa maçında Beşiktaş taraftarı oynattı."
"Beşiktaş'ta formanın ağırlığını kaldıramayan oyuncular olmaya başladı. Taraftar da kulübün büyüklüğünün farkına varmaları yönünde oyunculara mesajı verdi."
"Beşiktaş geçen sezon ön alan baskısıyla rakibe top göstermiyordu. Bu sezon bunun olmayışı rakiplerin daha rahat hücuma çıkmasına sebebiyet verdi."
"Sergen hoca toparlayacaktır, hocaya inanıyorum !"
"Hamsik sezon başında Beşiktaş'a önerilmişti. Hatta transfer bitmek üzereydi ancak heyet oyuncuya çok sıcak bakmadı."
"Bence Beşiktaş devre arasında %70 forvet transferi yapacak."
"Bilet fiyatlarında indirime gidildi. Bir tane Beşiktaş var. Beşiktaş'a sahip çıkalım."
"Fenerbahçe derbisinden gelecek galibiyet çok şeyin üstünü kapatır. Ancak olası bir mağlubiyette hoca devre arasını göremeyebilir."
"Dortmund maçında 5-6 oyuncu değişmesi Beşiktaş'a çok ciddi sıkıntı yaratır."