YAKUP ÇINAR


Dün Galatasaray'ın yönetim kurulu toplantısı vardı. Burak Elmas ve yöneticiler arasında bir tartışma oluyor. Başkan toplantıyı terk edip 2 yöneticinin istifasını istiyor.

Kerem Aktürkoğlu'na Avrupa'dan teklifler var. Ancak Galatasaray Avrupa Ligi'nde son 16'ya kalındığı için Kerem'i devre arasında elden çıkarmayı düşünmüyor.

Başakşehir Bartuğ Elmaz'ı transfer etmek istiyor.

Galatasaray'ın hem lider özellikli hem de yetenekli oyuncu ihtiyacı var. Gedson bu isim olabilir. Sezon başında da istemişti Galatasaray fakat olmamıştı. Gedson Benfica'nın sözleşme teklifini kabul etmedi.

İsmail Çokçalış transferinde ilerleyen günlerde sıcak gelişmeler olabilir. Benfica da oyuncuyla ilgileniyor. Oyuncu şuan boşta. Beşiktaş ve Galatasaray da oyuncuya talip.

Bakambu'nun Türkiye'ye gelmesi zor görünüyor. 3 milyon avro istiyor. İspanya'dan da teklifler var. Eski kulübü Villarreal taliplerinden biri.

Fenerbahçe ve Beşiktaş hem Avrupa hem ligde başarısız oldu. Galatasaray Avrupa'da başarılı. Bu da Fatih hocanın en büyük artısı.

Galatasaray sezon başında Abdülkerim Bardakçı için Konyaspor ile görüşmüştü. Oyuncu Fatih hocanın beğendiği isimlerden biri.

Solbakken gelecek gibi gözüküyor. 15-20 gün önce oyuncunun menajeri İstanbul'a gelmiş ve Galatasaray ile bir görüşme gerçekleşmişti.

Galatasaray'da kaleci için ilk hedef İrfan Can Eğribayat.

Aytaç Kara'yı Göztepe istiyor. Takas formülü kullanılabilir.

Galatasaray, Menemenspor'a kiralık verdiği Batuhan Şen'i geri istiyor. İstatistik olarak TFF 1.Lig'in en iyi kalecisi.

Sacha Boey Fransa'dan hazır geldi. Büyük ihtimalle Başakşehir maçında dönüyor. Marcao'nun da Başakşehir maçında ilk 11'de olmasını bekliyorum.

Başkan Burak Elmas, Rezan Epözdemir ve Köksal Ünlü ile toplantıda sözlü tartışma yaşamış.

Rezan Epözdemir cuma günü istifasıyla ilgili basın toplantısı yapacak.