"Bugün çok acı bir haber aldık, eski sporcumuz Ahmet Çalık'ı kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşadık. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine de sabır diliyorum."

"Ayrılık hiç olaylı olmadı. Fatih hoca, ilk önce çok sevdiğim biri ve divan kurulu üyemiz, teknik direktörümüz. Yollarımızı ayırmamız da Galatasaray'a yakışır bir şekilde oldu."

"Hocamız görevdeyken, başka bir hoca ile görüşmedik."

"Galatasaray için her zaman doğru kararı almak benim görevimdir. Futbolun diğer paydaşlarıyla da görüşüyoruz, fikir alış verişinde bulunuyoruz. Bu son derece normal bir durumdur."

"Fatih hocayla ilgili devamlı aynı şeyi söylüyorum; bir teknik direktörlük birlikteliği futbolda her zaman karşılıklı olarak sona erdirilebilir. Stratejimizden asla vazgeçmiyoruz."

"Planladığımız stratejilerimizden vazgeçmiyoruz. Kişilere bağlı değil Galatasaray'ın sistemine bağlı bir takım işler inşa etmek üzere buradayız.""Ben sevgili hocamızla yaptığım görüşmeyi kendi ekibim dahil kimseye anlatmadım. Çıkan birçok haber gerçeği yansıtmıyor. Tekrar söylüyorum, hocamız ile çok samimi bir konuşma yaptık."

"Çok önemli bir kurum yönetiyoruz. Kararları sevgi üzerinden alamayız. Herkesin Galatasaraylılığı kendine. Çok iyi bir Galatasaraylı olmaya çalışıyorum. Bütün bu kararları verirken ben de bir yanım üzülüyor."

"Fatih Terim'in bir tazminat talebi olmadı. Zaten biz yola çıkarken boş mukaveleye imza atmıştık."

"Fatih Terim'i seçim vaadi olarak göstermek hem Fatih Terim'e hem de üyelere haksızlık olur. Bu seçimde benim vaadim projelerimdi. Galatasaray için yapmak istediklerimdi. Bunun için yine çalışıyoruz. Saha sonuçlarını kimse tahmin edemez."

"Domenec Torrent ile yardımcılık için görüştük ancak gelişmeler sonrasında teknik direktörlük için anlaştık."

"Son 2 günde birçok kişiyle görüştüm. Tüm görüşmelerin sonunda en uygun kişinin kendisi olduğuna karar verdim."

"Herhangi bir seçim kararı almayı düşünmüyorum."

"Fatih hoca ile kararı karşılıklı verdik ama Galatasaray adına iradeyi ben koydum."

"Ben de bir taraftarım. Taraftarlarımızın son süreçte yaşadıklarını da anlıyorum. Sahadaki sonuçlara verilen tepkileri de anlıyor ve saygı duyuyorum. Sonuçlardan biz de memnun değiliz."