Beşiktaş'ta mevcut teknik direktör adaylarının listesi artıyor. Beşiktaş-Okan Buruk temasında Okan Buruk'un takım çalıştırmak istemediğini belirtmesi üzerine Beşiktaş yeni adaylara yöneldi. Adaylar arasında yer alan Şenol Güneş'in Salı günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Ancak siyah-beyazlılar'da öncelik Şenol Güneş değil. Karakartal takımı yabancı bir hocaya emanet etmek istiyor.

Liste'nin başında Alman hoca var 

Beşiktaş'ta listenin başında yer alan isim daha önce Basel,Hamburg ve Vissel Kobe gibi takımları çalıştıran Thorsten Fink. 54 yaşındaki teknik adam son olarak Andres Iniesta'nın da formasını giydiği Japon takımı Vissel Kobe'yi çalıştırmıştı. Daha önce kendisinden olumsuz yanıt alınan Edin Terzic ismi gündemden düşmüş değil.

Alternatifler arasında eski kaptan var ! 

Beşiktaş'ta alternatif adaylar arasında daha önce Beşiktaş formasını da terletmiş ve kısa bir dönem kaptanlık görevini de üstlenmiş Guti Hernandez bulunuyor. 45 yaşındaki İspanyol, son İstanbul ziyaretinde bir basın mensubunun kendisine yönelttiği " Bir gün Barcelona'dan teklif gelirse yanıtınız ne olur ? " sorusuna, " Fazla Madridliyim,fazla Beşiktaşlıyım. Dolayısıyla gelecekte Barcelona, Galatasaray ve Fenerbahçe gibi kulüplerden teklif gelirse kabul etmem" yanıtını vermişti.
 

Bir diğer aday 40 yaşında

Listedeki son isim ise aktif olarak Almanya U-19 milli takımı teknik direktörü olan Hannes Wolf. 40 yaşındaki hoca Stuttgart,Hamburg ve Genk gibi takımları da çalıştırmıştı.