Acun Ilıcalı Blu Tv'de yayınlanan 40 programında Cansu Canan Özgen'in konuğu oldu. Programdan öne çıkan başlıklar şöyle: 
 

ACUN ILICALI : 

"Ali Koç, Emre Belözoğlu ile yolları ayırmak istemedi. Bünyenin içinde olmasını istedi. Başkanımız, başka teknik direktörle çalışmak istedi ama Emre'nin de kalmasını istedi. Emre, yoluma tek başıma devam edeceğim dedi."

"Fenerbahçe camiası genel olarak Emre Belözoğlu'na sahip çıkmadı. Yönetim olarak söylemiyorum. Taraftarlarımızın Emre'ye yeterli desteğini verdiğini düşünmüyorum. Büyük destek olsaydı başkanımız bundan etkilenirdi."

"Ali Koç istifa etmemeli."

"Fenerbahçe'ye başkanlık düşüncem yok. Bir başkanımız var. Amatör Fenerbahçeli olarak mutluyum. Taraftarlarımız maaşından fedakarlık yaparak maçlara gidiyor. Ben de kendi gelirimden fedakarlık yaparak kulübüme destek oluyorum."

"Aziz Yıldırım'ın dediği Fenerbahçe'nin uğradığı mağduriyettir. Fenerbahçe ciddi operasyonla zarar gördü. Daha dosya belli olmadan Şampiyonlar Ligi'ne gitmesi engellendi. 4-5 yıla yayılan zarar var. Tazmin edilmesi gerekiyor."