Aykut Kocaman Basın Toplantısı Düzenledi

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Braga ile oynayacakları UEFA maçı öncesinde açıklamalarda bulundu

Aykut Kocaman Basın Toplantısı Düzenledi

Aykut Kocaman, Braga ile Konya’da oldukça zorlu bir maç oynayacaklarını hatırlatmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

AYKUT KOCAMAN: “FENERBAHÇE’YE GEÇMİŞ OLSUN”

“Fenerbahçe’de ne zaman işler kötü gitse Aykut Kocaman yazılıyor. Bu sizi onurlandırıyor mu, sinirlendiriyor mu?” sorusuna yanıt veren deneyimli teknik adam öncelikle sözlerine “Fenerbahçe’ye geçmiş olsun, Manchester’a giderken sıkıntılı durum yaşamışlar” diyerek başladı.

AYKUT KOCAMAN: “NE ÖYLE NE DE BÖYLE”

Fenerbahçe iddialarıyla ilgili görüşlerini açıklayan Aykut Kocaman, “Ne öyle ne böyle. 33 yıldır futbolun içerisindeyim. İlk 4 senesini bir tarafa koyarsanız 28-29 senedir tamamen göz önünde olan insanlardan bir tanesiyim. İşime duygularımı karıştırmam. Bu şekilde devam edecek, burada da böyle olacak. Ne öyle, ne de böyle, bu benim dışımda gelişen bir durum. Bunla ilgili gurur duyuyorum diyemem. Bu çalışma şartılarıma, profesyonelliğe uyan bir şey değil. Profesyonelce kendimi takımıma adamış kişilerden bir tanesiyim. Sadece bu kadarını söylüyorum” açıklamasını yaptı.

Aykut Kocaman: “İşime duygularımı karıştırmam. Bu şekilde devam edecek. Bu söylentiler benim dışımda gelişiyor, gurur duyuyorum diyemem”
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.