TV’de Spor Ekranı (04.02.2017)

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

TV’de Spor Ekranı (04.02.2017)

FUTBOL

Melbourne Victory - Melbourne City
( Avustralya A Ligi - 16.Hafta )
Saat:11:50
Yayın:Arena Sport 3

Tuzlaspor - Sivasspor
( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
Saat:14:00
Yayın:A Spor / HD

Malaga - Espanyol
( İspanya Ligi La Liga - 21.Hafta )
Saat:15:00
Yayın:beIN Sports 1

B.B Erzurumspor - Bucaspor 
( Türkiye Sportoto 2.Lig - 23.Hafta )
Saat:15:00
Yayın:Kardelen TV

CHELSEA FC - ARSENAL FC
( İngiltere Premier Lig - 24.Hafta )
Saat:15:30
Yayın:beIN Sports 2 & Smart Spor 2 HD & Türkcell TV Plus Kanal 1 & İdman TV & Varzish Sport HD & ATN TV & KTRK Sport & Match TV

Gençlerbirliği - Kayserispor
( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
Saat: 16:15
Yayın:ATV / HD & ATV Avrupa

Bayern Münih - Schalke 04
( Almanya Ligi Bundesliga - 19.Hafta )
Saat:17:30
Yayın:Eurosport 2

Hull City - Liverpool FC
( İngiltere Premier Lig - 24.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:beIN Sports 4 & Smart Spor 2 HD & Türkcell TV Plus Kanal 1 & TV Zimbo & Kwese Sport

Southampton - West Ham United
( İngiltere Premier Lig - 24.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:Smart Spor HD

FC Barcelona - Athletic Bilbao
( İspanya Ligi La Liga - 21.Hafta )
Saat:18:15
Yayın:beIN Sports 2 & İdman TV & Varzish Sport HD & Lemar TV / HD & IRIB Varzesh & KTRK Sport

Şanlıurfaspor - Çaykur Rizespor
( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
Saat:18:30
Yayın:A Spor / HD

AS Monaco - Nice
( Fransa Ligi Ligue 1 - 23.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:beIN Sports 1 & TV5 Monde(Maghreb) / HD & TV5 Monde Afrika & Match TV & Arena Sport 3

Chaves - Boavista
( Portekiz Premier Lig - 20.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:CBC Sport HD

Medipol Başakşehir - Galatasaray
( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
Saat:20:30
Yayın:ATV / HD & ATV Avrupa

BV Borussia Dortmund - RB Leipzig
( Almanya Ligi Bundesliga - 19.Hafta )
Saat:20:30
Yayın:Eurosport 2 & İdman TV & Lemar TV

Tottenham Hotspur FC - Middlesbrought
( İngiltere Premier Lig - 24.Hafta )
Saat:20:30
Yayın:beIN Sports 3 & Smart Spor 2 HD & Türkcell TV Plus Kanal 1 & Varzish Sport HD & KTRK Sport

Atletico Madrid - Leganes
( İspanya Ligi La Liga - 21.Hafta )
Saat:20:30
Yayın:beIN Sports 4

AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
( Hollanda Ligi Eredivisie - 21.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 3 HD & CBC Sport HD

Dijon - Paris Saint Germain
( Fransa Ligi Ligue 1 - 23.Hafta )
Saat:22:00
Yayın:beIN Sports 2 & Arena Sport 3

Sao Bento - Corinthians
( Brezilya Paulista Ligi - 1.Hafta ) 
Saat:22:00
Yayın:beIN Sports Max 1

Burkina Faso - Gana
( 2017 Afrika Uluslar Kupası - 3.lük Maçı )
Saat:22:00
Yayın:Tivibu Spor 2 HD & ORTM & ORTM & Tele Congo TV

Bologna - Napoli
( İtalya Ligi Serie A - 23.Hafta )
Saat:22:45
Yayın:beIN Sports 4 & Arena Sport 4

Valencia - Eibar
( İspanya Ligi La Liga - 21.Hafta )
Saat:22:45
Yayın:beIN Sports 3 & İdman TV & KTRK Sport

PORTO - SPORTİNG LİZBON
( Portekiz Premier Lig - 20.Hafta )
Saat:23:30
Yayın:Tivibu Spor HD & CBC Sport HD

BASKETBOL

Galatasaray - Girne Üniversitesi
( Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Lig - 16.Hafta )
Saat:15:00
Yayın:TBF TV

Adana Aski - Beşiktaş
( Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Lig - 16.Hafta )
Saat:15:30
Yayın:TRT Spor / HD

M.Uşak Sportif - Beşiktaş Sampo Japan
( Türkiye Sportoto Basketbol Süper Lig - 17.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:beIN Sports 3

Lokomotif Kuban - Nizzhny Novgorod
( VTB Ligi - 17.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:Tivibu Spor 3 HD

Petkimspor - Eskişehir Basket
( Türkiye Basketbol 1.Lig - 22.Hafta )
Saat:16:30
Yayın:Kanal 58

D.İ.Büyükçekmece - Best Balıkesir
( Türkiye Sportoto Basketbol Süper Lig - 17.Hafta )
Saat:17:00
Yayın:TBF TV

Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket
( Türkiye Sportoto Basketbol Süper Lig - 17.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:TBF TV

Afyon Belediyesi - Gelişim Koleji
( Türkiye Basketbol 1.Lig - 22.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:Kanal 3

Yeşil Giresun - Trabzonspor M.P
( Türkiye Sportoto Basketbol Süper Lig - 17.Hafta )
Saat:18:30
Yayın:beIN Sports 3

Stanford Cardinal - Utah Utes
( NCAA )
Saat:00:30
Yayın:Fox Sports HD

New York Knicks - Cleveland Cavaliers
( NBA )
Saat:04:30
Yayın:TV8.5 & CBC Sport HD

Utah Jazz - Charlotte Hornets 
( NBA )
Saat:05:00
Yayın:NBA TV HD

VOLEYBOL

Eczacıbaşı Vitra - Fenerbahçe
( Türkiye Vestel Venüs Sultanlar Ligi - 14.Hafta )
Saat:13:00
Yayın:NTV Spor / HD

Beşiktaş - Çanakkale Belediyesi
( Türkiye Vestel Venüs Sultanlar Ligi - 14.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:NTV Spor / HD

İnegöl Belediyesi - Maliye Milli Piyango
( Türkiye Efeler Ligi - 14.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:TRT Spor / HD

TENİS

L.Safarova - S.Peng
( WTA Tayvan - Yarı Final )
Saat:10:00
Yayın:beIN Sports 2 & Süper Tennis HD

E.Svitolina - M.Minella
( WTA Tayvan - Yarı Final )
Saat:12:00
Yayın:beIN Sports 2 & Süper Tennis HD

N.Vikhlyantseva - K.Mladenovic 
( WTA St.Petersburg - Yarı Final )
Saat:14:00
Yayın:beIN Sports 4 & Süper Tennis HD

Y.Putintseva - D.Cibulkova 
( WTA St.Petersburg - Yarı Final )
Saat:16:00
Yayın:beIN Sports 4 & Süper Tennis HD

Arjantin - İtalya
( Davis Cup )
Saat:18:00
Yayın:Süper Tennis HD


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.