Trabzonspor'a Transfer Müjdesi

Trabzonspor’un çok zor bir süreçten çıktığını belirten Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, bordo mavili takıma ara transferde takviye yapacaklarını söyledi.

Trabzonspor'a Transfer Müjdesi

Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, ligin ilk 6 haftasından alınan sonuçlara göre takım hakkında yorum yapmanın doğru olmayacağını söyledi. Açıklamalarda bulunan Nevzat Aydın, bireysel olarak değil takım performansının değerlendirilmesi gerektiğini belirtirken şöyle konuştu:

"Takım sahada kırılgan bir görüntü sergiliyor. İlk golü yiyene kadar oyunu domine eden, bol pozisyon bulan, ama ilk golü yedikten sonra kolay dağılan bir takım görüntüsündeyiz. Bu da takım olmakla alakalı bir şey. Takım olmayı başardıkça hem yeni transferlerin, hem de diğer oyuncuların performansları daha yukarıya çıkacaktır."


Trabzonspor'un kötü bir dönemden geçtiğini dile getiren Nevzat Aydın, transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunurken de şu bilgileri verdi:
"Trabzonspor çok kötü bir dönemden çıktı. Ekonomik, itibar ve daha birçok anlamda Trabzonspor'un şu anda ne kadar iyi yönetildiği yönünde herhalde herkes hemfikirdir. Saha içinde de istenilen sonuçlar gelecek. İnşallah bundan sonra hep birlikte daha yukarılara doğru çıkacağız. Devre arası transferler olacak. Bunu da transfer dönemi yaklaştığında daha net ortaya koyacağız. Sezon başında bizim eksik olduğunu düşündüğümüz bölgelerle şu anda ihtiyaç gördüğümüz bölgeler aynı değil. Bundan 10 hafta sonra büyük ihtimalle Ersun hocamızın da daha farklı düşünceleri olacak.".

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.