Trabzonlu futbolcu dolandırıldı!

Trabzonsporlu Hugo Rodallega'nın 2.5 milyon lirası sahte haciz oyunuyla alındı. Rodallega'nın avukatı yaptığı açıklamada, "Başka yabancı futbolcular da var" dedi.

Trabzonlu futbolcu dolandırıldı!

Hugo Rodallega'nın avukatı yaptığı açıklamada, "Pazartesi günü İcra Hukuk mahkemesinde tedbir kararı aldık dosyayı durdurduk. Kuaför dükkanına tebligat göndermek suretiyle, hiçbir resmi alacak yokken haciz yapılmış. 50-100 bin TL yerinden oynarken bir banka memuru haberdar eder hesap sahibini, milyonların üzerinde bir rakam icra mahkemesine gelirken banka memur ya da yöneticisi haber dahi etmiyor. O kadar çok şey birleşmiş ki Rodallega'nın adresiyle alakası olmayan bir tebligat zamanında engel olamasak paralar ucup gidecekti. Bir çeteyle karşı karşıyayız. Baktık ki başka futbolcular da var. Maalesef bir futbolcunun parası çekilmiş. Kıl payı kurtardık" dedi.

Rodallega'nın diğer avukatı Emin Özkurt ise, 'Rodallega'nın yaklaşık 2,5 milyon euro parasını hesabından çıktığı anda durdurduk. Benzer durumda yabancı futbolcular olduğunu gördük. Türkiye'de bulunan yabancı futbolculara karşı yürütülen organize bir işlem. Toplamda 15-20 milyon lira civarında bir miktardan bahsediyoruz" ifadelerini kullandı. (Trt Spor)

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.