Kürk Mantolu Madonna Olayına Okay Yokuşlu da Katıldı

TV8'de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programında, Madonna karışıklığı yaşandı. Trabzonsporlu futbolcu Okay bu duruma sessiz kalmadı.

Kürk Mantolu Madonna Olayına Okay Yokuşlu  da Katıldı

TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programında yaşanan bir karışıklık güne damgasını vurdu. Türk edebiyatının usta kalemi Sabahattin Ali'nin 'Kürk Mantolu Madonna' adlı eserinin beyazperde uyarlamasında Maria Puder karakterini canlandıracak olan Beren Saat üzerine konuşulurken, program sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu, kitaptaki 'Madonna'yı ünlü müzisyen Madonna sandı.
Madonna'nın hayatı bizim için enteresan olabilir' diyen Özkalyoncuoğlu'nu program moderatörü Jess Molho 'Yalnız bu kitap 1943'te yazıldı. Sabahattin Ali bu kitabı asker yıllarında çadırda yazmış' diye uyarınca şaşıran Özkalyoncuoğlu ve programın diğer sunucusu Sena Keçeli'nin 'Madonna var mıydı o zamanlar?' demeleri sosyal medyayı yıktı geçti. 

Trabzonsporlu Okay yorum yaptı
Sosyal medyada yağmur gibi yağan yorumlara katılan Trabzonsporlu Okay Yokuşlu ''Kürk Mantolu Madonna olayı biraz üzücü olmuş. 'Bilmiyorum' demek bu kadar zor olmamalı...'' diyerek program sunucularına tepkisini dile getirdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.