Beşiktaş - D.Kiev Maçının Ukrayna Basınında Yankıları

Beşiktaş'ın dün gece Şampiyonlar Ligi'nin 2 . maçında evinde ağırladığı D.Kiev'le berabere kalmasının ardından Ukrayna basını bu maça geniş yer verdi.

Beşiktaş - D.Kiev Maçının Ukrayna Basınında Yankıları

İşte Beşiktaş - D.Kiev maçının Ukrayna basınında yankıları ; 


"Birinci yarıda tüm hatlarıyla Beşiktaş'a te slim olan ve ikinci yarıda oyuna ağırlığını koyamayan Dinamo, Napoli ile Kiev'deki buluşmasının aynısını yaşamaya bir adım yakınlıktaydı. Ancak Viktor Tsıgankov'un oyuna girdikten üç dakika sonraki refleksi sayesinde, Dinamolular hüsrana uğramaktan kurtuldu ve gruptaki şanslarını korudu. Beşiktaş taraftarı sağır edici bir gürültü çıkardı. Top kendi takımlarındayken tüm stat takımlarının marşlarını söylerken, top rakipteyken ıslıkladılar. "
" Beşiktaş bu maçta kusursuz değildi. Dinamo, ilk yarıdaki kötü oyununa rağmen Beşiktaş'ı yenebilirdi. Burada gelecek bir üç puan, Dinamo için geçmiş haftalardaki kayıpların çok iyi bir telafisi olabilirdi. " 
" Beşiktaş 6 Aralık'ta Kiev'e gelecek. Türkler için bu hoş bir tarih değil. Dinamo'ya kendi evinde mutlak galibiyet gerekecek. Beşiktaş maçı, Rebrov'un hala oyuncuların uyumunu sağlayabildiğini gösterdi. "
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.