West Ham'ın Gökhan Töre kararı

Sezon başında İngiliz kulübü West Ham'a kiralanan Gökhan Töre'nin ara transferde takımdan ayrılacağı İngiliz basınında da yer almaya başladı.

West Ham'ın Gökhan Töre kararı

The Sun gazetesi West Ham'ın transfer çalışmalarına yönelik derlediği haberinde devre arasında gönderilmesi planlanan oyuncuların içine Gökhan Töre'yi de dahil etti.
 
Londra ekibinde beklenen patlamayı yapmayan ve bir süredir Beşiktaş'a döneceği konuşulan Gökhan Töre, Zaza, Sakho ve Arbeloa ile birlikte takımdan ayrılacak futbolcular listesinde gösterildi.
 
Haberde Slaven Bilic'in sezon başında ısrarla istediği Gökhan Töre'den memnun olmadığı ve sözleşmesinin fesih edilerek takımdan gönderileceği ifade edildi.
 
BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ GELİŞMELERİ İZLİYOR
 
Devre arasında transfer önceliğini kanatlarda oynayacak oyuncu olarak belirleyen Siyah Beyazlılar ise Töre için West Ham'ın çizeceği yol haritası bekliyor.
 
Resmi olarak futbolcuyu istemeyi düşünmeyen Beşiktaş yönetimi sadece West Ham'ın Töre için ödediği kiralama ücretinin yarısını istememesi veya (haberde belirtildiği gibi) sözleşmesinin fesih edilmesi halinde bu transfere yeşil ışık yakmayı planlıyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.