Özil, Zidane ile Görüştüğünü Açıkladı !

Arsenal’ın yıldız oyuncusu Mesut Özil, Zidane ile görüştüğünü açıkladı ve Real Madrid’e dönebileceğinin sinyalini verdi.

Özil, Zidane ile Görüştüğünü Açıkladı !

Türk asıllı Alman futbolcu, 17 Ağustos 2010 tarihinde yıldızlaştığı Werder Bremen kulübünden 18,00 mil. € bonservis bedeli ile dev kulüp Real Madrid'e transfer olmuş ve burada 3 sezon geçirmişti. Bu 3 sezon içerisinde, şu an Manchester United'ın başındaki Jose Mourinho ile de çalışan yıldız oyuncu, 2 Eylül 2013 tarihinde 47,00 mil. € bonservis bedeli ile Arsenal’a transfer olmuştu ve kulübü ile olan sözleşmesi de 30.06.2018 tarihinde sona eriyor.

Arsenal ile yeniden sözleşme imzalamaya yanaşmayan yıldız oyuncu ile ilk ilgilenen isimlerden biri eski hocası Jose Mourinho’nun takımı Manchester United omuştu. Jose Mourinho, Özil hakkında her zaman övgü ile bahsetmiş ve olası transfer görüşmelerinin halen yapıldığını açıklamıştı. Ancak Özil, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile kafa karıştırdı ve yıldız oyuncunun yeniden Madrid’e dönebileceği konuşulmaya başlandı.

Real Madrid’in şimdiki teknik direktörü Zidane ile temasının Madrid yıllarında başladığını açıklayan Mesut Özil, halen yıldız isim ile görüştüğünü ve ona saygı duyduğunu belirtti. Bunun üzerine Özil-Zidane ilişkisinden bir transferin doğabileceği iddia edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.