Guardiola’dan ”seks yasağı” iddialarına cevap

Manchester City’nin Katalan menajeri Pep Guardiola, eski futbolcusu Nasri’nin iddialarını yalanladı ve futbolcularına maçtan önceki gece seks yasağı koymadığını söyledi.

Guardiola’dan ”seks yasağı” iddialarına cevap

Sezon başında Manchester City’den Sevilla’ya kiralanan Fransız orta saha Samir Nasri, Pep Guardiola’nın oyuncularından maçtan önceki gece cinsel hayatlarına kısıtlama istediğini söylemişti.

45 yaşındaki teknik adam, Nasri’nin son röportajında verdiği demeçleri yalanladı ve iddiaların aksine oyuncularını seks yapmaya teşvik ettiğini dile getirdi. Crystal Palace deplasmanı öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Guardiola,

”Eğer partnerinizle seks yapmazsanız, iyi futbol oynamanız imkansız.” diyerek bu konu hakkındaki fikrini açıkladı.

Nasri, L’Equipe du Soir adlı televizyon programında, Guardiola’nın oyuncularını ince ve fit bir şekilde görmek istediğini ve Messi’nin Guardiola ile çalıştığı dönemde maçlarnda önceki gecelerde seks yapmadığı için kas sakatlığında kaçındığını söylemişti.

Sezon hazırlıklarına almadı
Sezon başında Manchester City ile hazırlık dönemini geçiren Fransız futbolcu, tatilden fazla kiloyla döndüğü için Guardiola’nın kararıyla takımdan ayrı çalıştırılmıştı. (Eurosport)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.