16. Türkiye Spor Ödülleri Sports Tv ekranlarında konuşuldu

Ceylan İnşaat 16. Türkiye spor ödülleri Sports Tv ekranlarında tüm ayrıntılarıyla konuşuldu.

16. Türkiye Spor Ödülleri Sports Tv ekranlarında konuşuldu

Türkiye Spor ödüllerinin kurucusu ve Spor Türkiye Yönetim kurulu başkanı Nedim Delibaş ve Ceylan inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan bu yıl 16. düzenlenecek olan Ceylan inşaat 16. Türkiye Spor ödülleri töreninin organizasyon adına sorulan soruları Sports Tv Ekranlarından canlı yayınla yanıtladı.

Sports Tv ekranlarında bu özel geceyle alakalı Sorulara cevap veren Spor Türkiye Yönetim kurulu başkanı ve Türkiye Spor ödülleri kurucusu Nedim Delibaş, “ Marka değeri yüksek bir organizasyon, onun dışında bizleri birleştiren gücün spor olduğuna inanıyoruz. Düzenlediğimiz bu ödül törenlerini bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüp iyi işler çıkarmaya çalışıyoruz. Doğrudan şaşmayarak ciddi bir görev üstleniyoruz. Ve gecemize katılım sayısı bugüne kadar ki yaptığımız organizasyonlarda en üst seviyede tam tamına %95 ile ilerliyoruz ve bu bizi gerçekten mutlu ediyor. Yaptığımız işin keyfini çıkartmamıza olanak tanıyor. Gecemizin ana sponsoru olan ve herkese hitap eden Ceylan inşaatla birlikte çok sıkı çalıştık ve gecede sizlere inanılmaz sürprizler hazırladık. Spor evrensel bir harekettir. Yurt dışı ve yurt içi bir takım isimleri buraya getiriyoruz. Bunları yaparken de önce ülkemizin yararına ne yapabiliriz diye düşünerek yola çıkıyoruz. Son olarak da 22 ocak pazartesi günü ödül törenimizde vefayı hatırlayacağız. Türkiye’nin top isimleri ve unutulmuş isimleri de olacak. Çok güzel bir organizasyonun Sports tv ekranlarından güzel mesajlar vereceğini düşünüyorum.” İfadelerini kullandı.

Ödül töreninin ana sponsoru Ceylan İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan da geceyle alakalı olarak; “ Bir inşaat firması olarak inşaat sektöründe de sporu daha iyi nasıl tanıtabiliriz diye düşündük. Böyle Projelerde yer alınca da mutlaka reklam alanında bize de geri dönüşler güzel olacaktır. Ceylan inşaat olarak spora destek veriyoruz ve halkımızın da gereken desteği verdiğini düşünüyoruz. Böyle özel bir gecenin ana sponsoru olmaktan da gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı. 


 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.