Başakşehir bombayı patlattı!

Medipol Başakşehir, Hollanda ekibi Feyenoord forması giyen Eljero Elia ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Başakşehir bombayı patlattı!

Hollandalı Elia'nın uzun süredir istedikleri bir oyuncu olduğunu ifade eden Saral, "Elia orta sahada görev yapan önemli bir isim. Sağlık kontrolünden sonra 3 yıllık sözleşmeye imza attık." diyerek sözlerini tamamladı.

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, transfer için; "Herkese teşekkür ediyorum, Feyenoord'a bu trasnfer için teşekkür ediyoruz. İnanıyorum ki Elia çok faydalı olacak. İlk Chedjou'yu aldık şimi Elia, inşallah devamı gelecek. Abvdullah Avcı çok istemişti. Eliz bizi de heyecanlandırdı, 2+1 yıllık imza atıldı" ifadelerini kullandı."ABDULLAH AVCI İSTEDİ"
Elia transferi için konuşan Başkan Göksal Gümüşdağ, "Herkese teşekkür ediyorum, Feyenoord'a bu trasnfer için teşekkür ediyoruz. İnanıyorum ki Elia çok faydalı olacak. İlk Chedjou'yu aldık şimi Elia, inşallah devamı gelecek. Abdullah Avcı çok istemişti. Elia bizi de heyecanlandırdı, 2+1 yıllık imza atıldı" sözlerini kullandı.

"KUYT İLE KONUŞTUM"
Eljero Elia ise, "Başakşehir iyi bir takım ben de bu takımda başarılı olmak istiyorum. başka kulüplerle de görüştüm ama Başakşehir'in ısrarcı tutumu ve sürekli takip etmeleri kararımda etkili oldu. Benim karar almamda Kuyt da etkiliydi, iyi şeyler söylüyordu. Başakşehir'de ödeme zorluğu olmadığını, aile kulübü olduğunu söyledi" açıklamasını yaptı

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.