Tudor; " Dersimi çıkardım.. "

Son Günlerde Galatasaray'dan gitme konusunda sıkıntılar yaşayan çalıştırıcı İgor Tudor, köyü gidişatın ardından ders çıkartıp hatalarının nerde olduğunu farkettiğini söyledi.

Tudor; " Dersimi çıkardım.. "

Başakşehir yenilgisinin yaralarını Alanyaspor maçında sarmaya çalışacak olan Galatasaray'da dün önemli bir toplantı vardı. Teknik direktör Igor Tudor ve futbol direktörü Cenk Ergün bir araya geldi. Alınan bilgilere göre olumlu bir havada geçen görüşmede Hırvat hoca geleceğe dair umutlu ve iddialı konuştu.

​OLUMLU OLACAK SANDIM AMA...

Üç konuda garanti veren Tudor'un "Farklı oyun planlarının olumlu geri dönüş yapmasını bekliyordum ama olmadı. Ancak dersleri çıkardık ve Alanya maçıyla yeni bir başlangıç yapacağız" dediği öğrenildi.

​TÜM FUTBOLCULAR ÇOK HIRSLI

Sezon başındaki savaşçı takımın yeniden geri döneceğini söyleyen genç teknik adamın, "Yeniden herkesin hoşuna gidecek agresif bir futbol oynayacağız. Tüm futbolcular çok hırslı" diye konuştuğu belirlendi.

​YENİDEN ÇIKIŞA GEÇECEĞİZ

Başakşehir yenilgisine en çok kendisinin üzüldüğünü ifade eden Tudor, ilk yarıyı lider bitireceklerini de garanti etti. Hırvat hoca, "Henüz kaybedilmiş bir şey yok. Çıkışımız yeniden başlayacak" diye konuştu..

Etiketler; #galatasaray

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.