Sneijder: "Gelecek sezonda burdayım"

Galatasaray'da çok mutlu olduğunu söyleyen Hollandalı yıldız Wesley Sneijder özel açıklamalarda bulundu.

Sneijder: "Gelecek sezonda burdayım"

Sarı Kırmızılı takımda çok mutlu olduğunu ve kalmak istediğini söyleyen Sneijder, "Benden memnun olmayan birisi varsa bana bunu söylemeli" dedi.

Galatasaray’da Kasımpaşa maçından sonra yine tartışılan isim haline gelen Wesley Sneijder kendini savundu.

Dün gerçekleşen 4.Türkiye Altın Palmiye Ödülleri gecesinde TRT Spor’a konuşan Sneijder, “Ben takım içinde bir sorun değilim. Hiç kimse bu takımın içinde bir sorun veya problem değil” dedi.

Hollandalı yıldız kimsenin sorunu bulunmadığını belirterek, “Herkes tarafından çokça speküle edilen durumlar var soyunma odasında neler yaşandığına dair, saha dışında olanlar için. Ama ben şunu söylüyorum; biz bir takımız ve kimsenin birbiriyle sorunu yok. Biz bundan sonrası için savaşmaya devam edeceğiz ve kendimizi yeni sezona hazır tutacağız” diye konuştu.

"MEMNUN OLMAYAN VARSA SÖYLEMELİ"
Sneijder gelecek sezon da kalacağını belirtti. “Ben kesinlikle Galatasaray’da çok mutluyum ama benden memnun olmayan birisi varsa o da bana bunu söylemeli. Yalnız ben şuana kadar bu yönde bir şey duymadım. Ben çok mutluyum ve Galatasaray’ı yönetenlerin de memnun olduklarını düşünüyorum.  Dolayısıyla işimize bakıyoruz ve yeni sezonun neler getireceğini göreceğiz.” dedi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.