Serdar Aziz'den ilk açıklama!

Galatasaray'da kendisine kulüp bulması istenen Serdar Aziz, menajeri aracılığıyla sessizliğini bozdu. Milli futbolcu, ''Farkında olmadan bu kararı aldıracak bir hata yaptıysam Fatih Hoca'dan özür dilemek gücüme gitmez'' dedi. Açıklamayı TRTSPOR'a değerlendiren Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, "Fatih Terim'in Serdar Aziz üzerinde emeği büyük" şeklinde konuştu. 

Serdar Aziz'den ilk açıklama!

Serdar Aziz'den ayrılık kararı sonrası ilk açıklama geldi. Aziz, “Teknik Direktör Fatih Terimle bir araya gelmeden, menajerimden hiçbir kulüple görüşmemesini istedim. Farkında olmadan, böyle bir karar aldıracak kadar büyük bir hata yaptıysam, Fatih Hocadan özür dilemek benim gücüme gitmez” dedi.

Canatar: "Fatih Terim'in Serdar Aziz üzerinde emeği büyük"

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar da açıklamayı, TRTSPOR'da yayınlanan Spor Hafta Sonu Programı'na değerledirdi. Canatar, "Fatih Terim'in Serdar Aziz üzerinde emeği büyük. Serdar ile uzun uzun konuştuk. Serdar, Fatih Terim ile konuşmadan hiçbir kulüple görüşmememi istedi. Serdar adına pozitif ve doğru bir açıklama. İnşallah hayırlı uğurlu olur" şeklinde konuştu.

Kaynak: TRTSPOR


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.