Sabri, teknik adamda dünya rekoruna koşuyor!

Sabri Sarıoğlu, Jan Olde Riekerink'ten sonra kariyer rekorunu geliştiriyor! Uzun yıllardır Galatasaray'da forma giyen Sabri Sarıoğlu Jan Olde Riekerink'ten sonra gelmesi beklenen Igor Tudor ile çalıştığı teknik direktör sayısını 15'e çıkartacak.

Sabri, teknik adamda dünya rekoruna koşuyor!

Galatasaray'ın emektar futbolcusu Sabri Sarıoğlu, Jan Olde Riekerink'in ayrılmasının kesinleşmesiyle rekorunu da geliştirecek. Hollandalı teknik adamın ayrılmasıyla birlikte Sabri Sarıoğlu, Javier Zanetti'den sonra Avrupa'da ikinci sırada yer alacak.

Futbol kariyerine Galatasaray altyapısında başlayan Sabri Sarıoğlu, ilk kez A Takım kadrosuna Mircea Lucescu döneminde alınırken, ilk kez A Takım formasıyla maça çıkma şansını 2002/2003 sezonunda Fatih Terim önderliğinde bulmuştu. O günden bu yana zaman zaman tartışılmasına rağmen Galatasaray forması giyen Sabri Sarıoğlu birçok farklı hocayla da çalışma imkanı buldu. Galatasaray'ın emektar kaptanlarından olan Sabri, çalıştığı teknik direktörler listesine bir yenisini daha ekliyor.

SABRİ 15. TEKNİK DİREKTÖRÜNE KOŞUYOR

Lucescu ile Galatasaray A Takım kariyeri başlayan Sabri bugüne kadar sarı-kırmızılı takımda farklı dönemlerde tam 14 teknik adamla çalışma fırsatı buldu. Jan Olde Riekerink'in ardından Galatasaray'a gelmesi beklenen Igor Tudor, Sabri Sarıoğlu'nun çalışacağı 15. teknik direktör olacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.