Nazifoğlu: "Sneijder'in haddine mi kadro yapmak"

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, GSTV’de gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Nazifoğlu: "Sneijder'in haddine mi kadro yapmak"

“KULÜBEDE MESSİ Mİ VAR?”
Riekerink’in son ana kadar arkasında duracaklarını dile getiren Levent Nazifoğlu, “Hocamıza sahip çıkıyoruz ve arkasındayız. Ne Fenerbahçe hocası için ne de Beşiktaş hocası için böyle manşetler atılıyor. Neden Riekerink’e yapılıyor bu? Yok hoca şunu değiştirmedi bunu değiştirmedi, kulübede Messi mi vardı da hoca almadı” dedi.

“EKİPTE SORUN VAR”
Teknik direktör Riekerink’in teknik ekibindeki sorunları da çözeceklerini vurgulayan Nazifoğlu, “Eren ve Tolga da eleştiriliyordu. Şimdi onların başarısı konuşuluyor. Serdar Aziz de böyle olacaktır. Ayhan Akman ve Orhan Atik ile Riekerink arasında senkorizasyon sorunu var. Onu hemen çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

“TOLGA VE EREN’İN PERFORMANSI BENİ ŞAŞIRTTI”
Tolga ve Eren’in performansının kendisini şaşırttığını vurgulayan Nazifoğlu, “Tolga’nın bu denli performansını ben de beklemiyordum ama şu anda harika gidiyor. Galatasaray, A Milli Takım’a da iyi bir orta saha oyuncusu kazandırdı. Son dönemde oyuncu sayımız azalmıştı ama bu sayıyı da giderek artmaya başlayacak. Eren’de de bu denli yüksek bir performans olacağını beklemiyordum ama o da çok iyi gidiyor. Biz şu anda Eren’e göre oynayamıyoruz, bunu tabii ki ilerleyen haftalarda geliştireceğiz” 

“HAMİT’İN BİZE BİR TALEBİ OLMADI”
Hamit Altıntop hakkında da konuşan Nazifoğlu, “Hamit gidecekti ancak ben kendisinden devre arasından rica ettim, kaldı. Hamit önemli bir oyuncu ve oynamak istiyor. Şu anda ne bizden ne de Hamit’ten gelen bir talep olmadı, oyuncumuz bizimle kalacak” dedi.

“JOSUE’Yİ SNEIJDER’E ALTERNATİF ALDIK”
Sözlerine devam eden Nazifoğlu, “Josue’yi Sneijder’i alternatif olarak aldık ancak hocanın kararı. Doğrudur, değildir tamamen hoca karar verecek, göreceğiz. Kadro ne kadar derinse o kadar rahat olacağız, sanırım bu sezon 45 maça kadar çıkacağız” ifadelerini kullandı. Nazifoğlu, kadroyu Sneijder’in yaptığı iddialarına sert çıkarak, “Ne münasebet!.. Snejder’in haddine mi kadro yapmak. Herkes yerini bilecek. Hoca hocalığını, futbolcu futbolculuğunu, yönetici de yöneticiliğini” ifadelerini kullandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.