Muslera'nın Uçak Problemi

Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, Gençlerbirliği forvetlerine karşı performansı ile maçın adamı olurken yine haftanın en konuşulan isimlerinden biri oldu.

Muslera'nın Uçak Problemi

Başarısının yanısıra centilmen ve mütevazi tavırları ile futbol kamuoyunun takdirini kazanan Muslera, milli maç dönemlerinde her defasında Güney Amerika'ya gitmesine rağmen, dönüşlerinde sorun oluşturmadan gelip formasını giyiyor. Muslera son olarak Ülkesi Uruguay Milli Takımı'nın formasını giydikten sonra bir günü aşan bir yolculuktan sonra İstanbul'a gelebildi.

Uruguay Milli Takımı'nın Kolombiya Milli Takımı ile yaptığı mücadele yer alan başarılı kaleci dönüşte büyük bir özveri ile Gençlerbirliği maçına yetişti. Kolombiya'nın Barranquillo şehrinden 1,5 saatlik yolculukla Panama City'e uçan Muslera, burada 4 saat aktarma uçağını bekledi. Ardından Panama City'den 17 saat süren bir yolculukla İstanbul'a gelebildi. Havalimanından direk Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelen Muslera, Ankara'daki mücadelede jetlaga yenilmediğini de kanıtladı ve kazanılan 3 puanda en büyük pay sahibi oldu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.