Galatasaray'da büyük kriz

Galatasaray'da dün oynanan derbi mücadelesinde forma giymeyen Selçuk İnan ile teknik kadrodan Ayhan Akman arasında tartışma yaşandı.

Galatasaray'da büyük kriz

Dün akşam oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçında 11'de yer almayan maç esnasında kenarda ısınmasına rağmen oyuna alınmayan kaptan Selçuk İnan, yedek kulübüsine geldiğinde, Riekerink’in yardımcısı Ayhan Akman ile tartıştı. Selçuk İnan’ın, ‘Ben bu takımın kaptanıyım. Arkamdan iş çevirmeyin, yüzüme konuşun’ dediği iddia edildi.

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, Fenerbahçe derbisinde oyuna alınmayınca isyan etti ve yardımcı antrenör Ayhan Akman’la tartıştı. Teknik direktör Jan Olde Riekerink, 3 oyuncu değişikliği hakkının 2’sini, Yasin Öztekin ve Lukas Podolski’yi ikinci yarının başında oyuna alarak kullandı. 70. dakikada Eren Derdiyok’un Serdar Aziz’in darbesiyle sakatlanmasının ardından Riekerink oyuna Cavanda’yı sokunca, kenarda bir süredir ısınma hareketleri yapan Selçuk İnan çok sinirlendi. Hışımla kulübeye dönüp yerine oturan Selçuk, “Orada dakikalardır ısınıyoruz. Kulübede oturan adamı alıyorsunuz” diye bağırdı.

“SEN KİMSİN BÖYLE KONUŞUYORSUN!” 
Selçuk, yedek kulübesine geldiğinde Ayhan Akman’a “Burada o kadar süredir ısınıyoruz. Buz gibi adamı oyuna aldınız” dedi. Gamaspor’un haberine göre Ayhan Akman’ın “Sen kimsin benimle böyle konuşuyorsun” sözü üzerine ise Galatasaray’ın kaptanı, “Esas sen kimsin! Ben bu takımın kaptanıyım. Sizin Sabri’yle arkamızdan çevirdiğiniz haltları biliyoruz” dedi. İkili arasındaki gerilim tavan yaparken Ayhan Akman, “Ben Galatasarayım” ifadesini kullandı. Selçuk İnan ise bu yanıt üzerine “Galatasaray arkadan iş çevirmez. Biz arkadan iş çevirmiyoruz. Bak ben senin yüzüne konuşuyorum. Gelin yüzümüze konuşun” tepkisinde bulundu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.