Galatasaray'da Bruma Krizi Kapıda!

Galatasaray Yönetimi, sözleşmesi 2018 yılında sona erecek olan Bruma'ya yeni sözleşme yapmak önerdi ancak olumsuz yanıt aldı.

Galatasaray'da Bruma Krizi Kapıda!

Portekizli yıldız Bruma'nın bu sezon gösterdiği etkili performans Sarı Kırmızılı yönetimi harekete geçirdi. Sözleşmesi 2018 yılında sona erecek olan Bruma'ya şimdiden çok ciddi taliplerin olması üzerine işi sağlama almak isteyen yönetim genç oyuncuya yeni bir sözleşme önerdi ancak Bruma'nın menajerlik şirketinden bu teklife olumsuz yanıt aldı.

Yeni sözleşmede Bruma için, "40 milyon Euro'ya serbest kalır" maddesi koydurmak isteyen Galatasaraylı yöneticilerin bu isteğine Bruma'nın bağlı olduğu menajerlik şirketi karşı çıktı. Menajerlik şirketinin Portekizli yıldız Bruma için böyle ağır bir madde koydurulmasını asla istemediği öne sürüldü.

Bruma gibi dünya yıldızı olabilecek genç bir oyuncuyu kesinlikle kaçırmak istemeyen Galatasaray Yönetimi'nin menajerlik şirketini ikna etmek için bütün yolları denediği iddia edildi.

Bruma'nın ise gelişmeleri yakından takip ettiği ve bu konuda menajerlik şirketiyle kapılı kapılar ardında bir görüşme yaptığı öne sürüldü.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Bruma konusunda çok hassas olduğu ve oyuncularını kaptırmamak için her türlü hamleyi yapacağı öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.