Galatasaray Bruma ile masaya oturuyor

Galatasaray Kulübü, son dönemlerde takımın en formda ismi konumuna gelen Portekizli genç yıldız Bruma'nın sözleşmesini uzatmak üzere harekete geçti.

Galatasaray Bruma ile masaya oturuyor

1.5 senelik sözleşmesi kalan ve Avrupa devlerinden teklifler alan 22 yaşındaki futbolcu ile uzun soluklu bir kontrat yapılacak. Bruma'nın yıllık 1.2 milyon Euro'yu olan maaşı da 2 milyon barajını geçecek.

Galatasaray yönetimi, taraftarların ve takımın göz bebeği haline gelen Bruma'nın sözleşmesini uzatmak için kolları sıvadı. Üst üste gelen kötü sonuçların ardından harekete geçen yönetim, 1.5 senelik sözleşmesi kalan Portekizli futbolcu ile yeniden masaya oturmaya hazırlanıyor. 22 yaşındaki futbolcunun menajeri Catio Balde, milli maç arasında İstanbul'a gelerek yönetim ile masaya oturacak.

Takımın en önemli patlama gücü olmasına karşın senelik 1.2 milyon Euro kazanarak, Sabri'nin bile gerisinde kalan başarılı futbolcu, 2 milyon Euro barajını geçecek. Maaşı neredeyse ikiye katlanacak olan Bruma ile en az 4 senelik bir sözleşme imzalanması bekleniyor. Sözleş- mesine “40 milyon Euro'ya serbest kalır” maddesi eklenecek ve genç futbolcunun da önü açılacak.

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.