Dursun Özbek'ten Bruma ve Gomis açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek'ten Bruma ve Gomis açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, TV+ aplikasyonundaki Life+ TV’ye konuk oldu. Spor Meydanı programında soruları yanıtlayan Özbek transfer gündemine dair önemli açıklamalar yaptı.

"9 MİLYON EURO TEKLİF GELDİ"

"Bruma’nın kalmasını istiyoruz. Menajerine 5 yıllık kontrat teklif ettik. cevabını bekliyoruz. Tek ciddi teklifi Leipzig’den aldık. 9 milyon Euro civarında teklif yaptılar. Ama satmak istemiyoruz. Benzer kalitede futbolcular pahalı. Burada Bruma’nın isteği belirleyici olacak. Bruma alınırken menajerlik ücreti dahil 12 milyon Euro verilmiş. Yeni sözleşme teklifinde ücretini artırdık ama kararı Bruma verecek.”

"GOMİS İÇİN TEKLİF VERDİK"

"6-7 tane transfer yapılması gereken mevki belirledik. Scout ekibimize bunu ilettik. Onlar listeyi antrenör ekibine verdi, onlar da Cenk Ergün’le beraber izliyor. Artık belirlediğimiz futbolcularla görüşmek üzere seyahatler yapılıyor. Şu anda anlaştığımız futbolcu yok. Gomis’le görüştük teklif de verdik. Daha önce yapılmış transferlere ben dünya kadar para ödedim. Benden sonraya öyle bir tablo bırakmak istemiyorum.” 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.