Dursun Özbek Kadıköy'de Olacak!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe derbisi öncesinde basın karşısına geçti. "Sürpriz yapabiliriz sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade eden sarı-kırmızılıların başkanı 3 puan hedeflediklerinin altını çizdi.

Dursun Özbek Kadıköy'de Olacak!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kritik Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu. Kadıköy’e mutlak kazanma parolasıyla gideceklerini ifade eden Özbek, “Maçta sürpriz yapabiliriz” sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.

Dostane bir derbinin olmasını dileyen sarı-kırmızılıların başkanı, “Dostluk içinde bir derbinin olmasını diliyorum. Ben de orada olacağım. Katkı vermeye gidiyorum. Gerek Galatasaraylılar, gerek Fenerbahçeliler dostluk adına aynı katkıyı verecekler.” diye konuştu.

HEDEF 3 PUAN

Uzun süredir Fenerbahçe deplasmanında galip gelemediklerini ve bu silsileyi kırmak istediklerini yineleyen başkan Özbek, “Kadıköy’de uzun zamandan berii kazanamıyoruz dolayısıyla bunun üstesinden geleceğimizi ifade etmek istemiştim. Oraya kazanmak için gitmek istiyoruz. Başka hiçbir alternatifimiz yok.” ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.