Dev Zirve Gerçekleşti

Galatasaray'da Wesley Sneijder, babası ve menajeri Guido Albers ile birlikte başkan Dursun Özbek bir araya geldi.

Dev Zirve Gerçekleşti

Sarı kırmızılı takımda beklenen görüşme gerçekleşti. 

Hollandalı yıldız oyuncu Wesley Sneijder bir süredir planladığı büyük zirve dün akşam babası menajeri Guido Alberes ve başkan Dursun Özbek'in katılımı ile  yapıldı. 

Galatasaray'ın Florya'daki tesislerinde gerçekleşen toplantı sonrası instagram hesabından fotoğraf paylaşan Guido Albers, "Başkan ile mükemmel görüşme" şeklinde yorum yaptı. 

Toplantıyla ilgili açıklamalar yapan Guido Albers, "Toplantı gerçekten harika geçti. Dursun Özbek, çok profesyonel bir insan. Gelecek adına Sneijder ile ilgili projeleri konuştuk, her şey çok keyifliydi. Her şey çok açık ve net aslında, Başkan Özbek ve Sneijder artık daha çok ve sık çalışacak. Tekrar kulübü daha yukarılara taşımak için, Dursun Özbek ve Sneijder bir takım olacaklar" dedi. 

Sneijder'in babasının da toplantıda yer aldığını vurgulayan Albers, "Sneijder de başkan Dursun Özbek ile ilgili çok olumlu düşüncelere sahip. O, İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutlu, Galatasaray ile ilgili ilerleyen zamanlarda üretilecek projelerin içinde yer almak istiyor" diyerek sözlerini noktaladı. 

Guido Albers, Sneijder'e verilen para cezasının kaldırılıp kaldırılmadığı sorusuna ise, "Bu konu hakkında şu an yorum yapmak istemiyorum" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.