"19 yıllık hasret bu kez bitecek!"

G.SARAY camiası, F.Bahçe derbisine odaklanırken herkes 18 yıllık hasretin de bu sezon bitmesini istiyor. Ezeli rakibini en son 1999’da yenen G.Saray, kazanıp bu olumsuz seriyi bitirmek için de pek çok farklı yöntem deniyor.

"19 yıllık hasret bu kez bitecek!"

1- YÖNETİM

MUSTAFA Cengiz başkanlığındaki G.Saray yönetimi, derbi öncesinde ve sonrasında takımın yanında olmak için her detaya dikkat edecek. Özel işi olmayan herkesi Kadıköy deplasmanında görmek istediğini ileten başkan Cengiz, maçtan önce de takımla motivasyon konuşması yapmayı planlıyor. Takım stada gitmeden, stat yolculuğunda da başta Abdurrahim Albayrak olmak üzere görevlendirilen isimler takımın yanında olacak. Başkan Cengiz de maçı tribünde kendisine ayrılacak yerde izleyecek.

2-FUTBOLCU

OYUNCULARIN cephesinde ise aslında sessizlik hakim. Takıma bu sezon katılan özellikle yabancı oyunculara bu derbinin önemi ve başka maçlara benzemeyeceği anlatılıyor. 
 
Fatih Terim, takımın moralini yükseltmek adına sık sık konuşma yaparken iç sahadaki taraftar desteğini de derbi öncesinde takıma hatırlatmak adına son antrenmanı stada alıp taraftara açtı. 
 
Daha çok taraftarın gelebilmesi adına bu yola başvuran Terim, ilk etapta Florya’da bu organizasyonu yapmak adına bu adımı atsa da daha büyük destek için idmanı stada aldı.
 
3-TARAFTAR
 
SARI-kırmızılı taraftarların takıma destek olmaları adına Türk Telekom Stadı’nda yapılacak cuma günkü idmanı GS Store’den 19.05 TL’lik alış veriş yapacak herkes izleyebilecek. 
 
Bu rakam sembolik bir bedel olarak belirlenirken deplasman maçına gidemeyecek taraftarların, normalde maça gelemeyen taraftarların takıma bu yolla destek olmaları bekleniyor. Taraftarlar ise kendi aralarında hedef koyarak 52 bin kişinin cuma günü yapılacak antrenmanı izlemesini kendilerine hedef olarak koydu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.