"Terim, Arda'yı EURO2016'ya götürmeyecekti"

Galatasaray'ın eski yöneticisi Fatih Altaylı, Fatih Terim hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

"Terim, Arda'yı EURO2016'ya götürmeyecekti"

A Milli Futbol Takımımızın, yarın akşam konuk edeceği Rusya mücadelesi öncesinde basında Terim, Arda Turan gerginliği gündeme oturdu. 

Terim tarafından aday kadroya davet edilmeyen ve Barcelına ile sezona fırtına gibi başlayan Arda Turan için Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı'dan flaş bir iddia gündeme geldi.

Altaylı, Terim'in EURO2016'dan önce Arda Turan'ı takımdan kesmeyi düşündüğünü ancak buna cesaret edemediğini iddia etti.

"İşte Altaylı'nın yazısından dikkat çeken bölümler: 

Arda ile Terim gerilimi Fransa'da değil, Antalya'da başladı. Bu gerilimde Emre Belözoğlu'nun dışarıdan fişeklemeleri de etken. Terim bir ara Arda'yı ve bir iki futbolcuyu Fransa öncesi takımdan kesmeyi düşündü. Ama yapamadı. Cesaret edemedi. Arda da çok iyi bir çocuk olmasına rağmen sağın solun çok dolmuşuna geldi. Gerginliği tırmandırdı. Ben Arda'nın da Terim'in de yaşananlardan pişman olduğunu düşünüyorum. Terim affedicidir, Arda ise gerçekten çok çok iyi bir insandır. Baba-oğul gibi olmuş olsalar bile sonuçta babalar ile oğullar bile birbirine küsüyor, tartışıyor, ayrılıyor. Sonuçta bir an geliyor yine baba-oğul oluyorlar. Ben yine olacaklarını düşünüyorum. Baba-oğul olmaları da şart değil. Profesyonel olarak anlaşsalar bile yeter. Hatta daha iyi olur. Baba-oğulluk sonuç olarak Oedipus kompleksi nedeniyle sorunlu bir ilişkidir."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.