Shakhtar'dan Aykut Kocaman Bombası

Konyaspor’u Avrupa’ya taşıyan Aykut Kocaman'a sürpriz bir talip çıktı

Shakhtar'dan Aykut Kocaman Bombası

Konyaspor’u Avrupa’ya taşıyan Aykut Kocaman’ın sistemine Shakhtar yönetimi hayran kalmıştı. Ukrayna devininin yakın takip altına aldığı tecrübeli hoca, Braga ve Fenerbahçe maçlarında da göz hapsinde olacak. İki yetkili oyuncuları değil, Kocaman’ı izleyecek!
Yeşil-Beyazlılar, Braga ve Fenerbahçe maçlarında da göz hapsinde olacak. Ancak ilginç olan; Shakhtar yönetiminin bu maçları izlemeleri için görevlendirdiği scoutlar Konyasporlu futbolcuları değil, teknik direktör Aykut Kocaman’ı izleyecek.

Uzun yıllar bu takımda görev yapan Lucescu’nun, maç öncesi Shakhtar’a, “Türk futbolunun en önemli hocalarından biriyle karşılaşacaksınız, dikkat edin. Aykut Kocaman’ın her zaman bir sistemi ve planı vardır” diyerek uyarıda bulunduğu öğrenildi.

Shakhtar yönetimi takımın mevcut teknik adamı Paolo Fonseca’nın oyuncular üzerindeki etkisinden ve kulübün performansından memnun, ancak genç teknik adamın parlayıp yeniden Avrupa’da büyük bir takımın başına geçme ihtimalini göz önünde bulundurarak Lucescu’nun da övgüyle söz ettiği Kocaman’ı yakın takibe aldığı ifade edildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.