Kulisleri sallayacak bomba iddia!

İtalya ve Hollanda medyasından Türkiye gündemini sarsacak bomba iddialar ortaya atıldı.

Kulisleri sallayacak bomba iddia!

Galatasaray'ın Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, "Milan'da oynamak isterdim" deyince İtalya ve Hollanda medyası olay iddialar ortaya attı.

İtalyan devi Milan, Beşiktaş'tan alınan Sosa'nın performansından memnun kalmazken iki ekibin Sneijder takası için ortak bir noktada bulaşabileceği ifade ediliyor.

Son haftalarda düşen formu nedeniyle Galatasaray'ı aşağıya çekmekle suçlanan Sneijder, ara transfer dönemine kısa bir süre kala piyasayı hareketlendirdi.

Hollandalı yıldızın, Fenerbahçe ile oynanacak kritik maç öncesinde "Çocukluk hayalim Milan forması giymek. Kariyerimi sonlandırmadan Milan'da oynamak isterim" şeklinde açıklama yapmasının ardından İtalya ve Hollanda basını, konuyu deşmeye başladı.

Galatasaray'ın yüksek ücreti nedeniyle Sneijder'i gözden çıkardığı belirtilirken Milan'a, Sneijder-Sosa takasının teklif edilmesinin bile ihtimal dahilinde olduğu ifade edildi.

Böyle bir takasa İtalyanların "Evet" diyeceği, üzerine ödeme bile yapacağı belirtildi. Sneijder'in yaptığı açıklama sonrasında Milan'ın başarılı futbolcunun menajeriyle hemen temas kurduğu iddiaları hem Hollanda'da hem de İtalya'da ortaya atılmaya başlandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.