John Obi Mikel Türkiye'ye geliyor!

Chelsea'nin ve Nijerya'nın yıldız oyuncusu John Obi Mikel, bu yıl 15.'si düzenlenen geleneksel Türkiye Spor Ödülleri galası için İstanbul'a geliyor.


Sezon başı transfer döneminde Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transferi için yoğun uğraş verdiği Chelsea'nin dünyaca ünlü yıldızlarından Nijerya Milli Takımı Kaptanı John Obi Mikel Türkiye'ye geliyor.

Bu yıl 15. kez düzenlenecek olan ve Türkiye'nin en büyük spor ödülleri organizasyonu niteliği taşıyan Spor Türkiye'nin organize ettiği 'Türkiye Spor Ödülleri' galası için dünyaca ünlü yıldız oyuncu, Uluslararası Onur Konuğu olarak İstanbul'da olacak.

Organizasyon Tertip Komitesi Başkanı Av.Tamer Kulaçoğlu yaptığı açıklamada; "İstanbul’da gerçekleşecek ödül törenini için çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Ülkemiz adına ihtiyacımız olan barış ve kardeşlik ortamı için bu organizasyon önemli bir misyon üstleniyor. Ödül gecemiz için Onur konuğu olarak birçok önemli isimler ile görüşmelerimizi sürdüyoruz. Amacımız Türk sporuna bir nebze olsun katkıda bulunmak" dedi.

2006 yılından bu yana Chelsea'da futbol hayatını ürdüren, Nijerya Milli Takımı'nı da başarıyla temsil eden Obi Mikel, Türkiye'deki hayranlarına bir video göndermeyi de ihmal etmedi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.