‘Fatih Terim’in heykeli dikilmeli’

Fatih Altaylı, çarpıcı açıklamalar yaptı.

‘Fatih Terim’in heykeli dikilmeli’

Altaylı; Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül’ün A Milli Takım’a geri dönmesi ve Fatih Terim’in Kosova maçından sonra yaptığı açıklamalarla ilgili şu değerlendirmede bulundu:
“Fatih Hoca’nın bir rahatsızlığı var ve bunun çağrısı basın toplantısı değil, bunun çaresi bir psikolog veya danışman. Ruh hali uzun zamandar beri iyi değil. Hak vermemek mümkün değil ama ona kızanlara da hak vermek gerekiyor. Kaybettiği dönemlerki tavrıyla kazandığı dönemlerdeki tavrı birden bire bagaj kapağının yükselmesine sebep oluyor. Millet bu tavra gıcık oluyor. Fatih Terim maçtan sonra istifa eder mi, böyle bir şey olabilir mi? Tamamen uydurma. Arda – Terim krizinde Federasyon’un araya girmesi gerekirdi.”

“TERİM GERİ DEĞİL İLERİ BİR ADIM ATMIŞTIR”
“Kazanan Türk futbolu olmuştur. Fatih Terim geri değil, ileri adım atmıştır. Olması gereken yapılmıştır. Almadığı zaman; ‘Neden almadın?’, aldığı zaman, ‘Ne oldu?’ Ne yapsın yani Fatih Terim? Aldı işte ve konu kapandı. Arda’lar mevzusu artık kapanmıştır. Terim kendince bir ceza verdi. Bu yanlış kararından vazgeçti ve ileri bir adım attı. Bu konuyu artık konuşmaya gerek yok. Terim’in yerine kimi getireceğiz ki? Fatih Terim’in Türkiye Futbol Direktörlüğü’nün böyle tartışılmasını da doğru bulmuyorum.”
“TERİM’İN HEYKELİ DİKİLMELİ”
“Fatih Terim’in Galatasaray’da heykeli dikilmeli. Yaptıkları ortada; şampiyonluklar, Avrupa kupası, sayısız kupa ama tavırlarına dönüp bakmalı. Galatasaray taraftarı dönsün istemiyor. Niye bu halde, neden ağır eleştirilere maruz kalıyor?”

BASKETBOL MAÇINDA YAŞANAN OLAYLAR
Fatih Altaylı, Spor Toto Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı yendiği maçta Göksenin Köksal ve sarı-lacivertli taraftarlar arasında yaşananlarla ilgili olarak, “Göksenin’in yaptığı ayıp, sen sporcusun. Bakalım Federasyon; hem Göksenin’e hem de Fenerbahçe taraftarına ceza verecek mi? İki tarafın kabul edilebilir bir tarafı yok” ifadelerini kullandı.

(Habertürk)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.