Emre o görüşmenin detaylarını açıkladı

Medipol Başakşehir'in deneyimli futbolcusu Emre Belözoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile milli futbolcu Arda Turan arasındaki görüşmeyi açıkladı.

Emre o görüşmenin detaylarını açıkladı

"Fatih hoca ve Arda ile görüştüm"

Emre Belözoğlu, Fatih Terim ile Arda Turan'ın aralarını düzeltmek için aracı olduğu yönünde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine şöyle yanıt konuştu;

“Bu konu ile alakalı çok konuşmak istemiyorum. Bir tanesi benim hocam, bende emeği var. Arda da kardeşim gibi biri. Milli takım söz konusu. Son dönemlerde çok ihtiyacımız var. Gerek Fatih hoca, gerek Arda kendi aralarında konuştular. Ben olmuşum başkası olmuş çok önemli değil. Bu aracının kim olduğunun önemi yok. Olması gereken buydu. Ülkemizin birliğe ihtiyacı olan dönemde Fatih Terim ve Arda Turan gibi bir değerin bu şekilde anılmasından dolayı rahatsızlığımı dile getirdim. Fatih hoca ve Arda ile görüştüm. Çok uzatmak doğru değil. Kamp devam ediyor. Arda ve Fatih hoca açıklama yapacaktır. Bu işin arabulucusuna da gerek yoktu. Fatih hoca için Arda değerli. Arda için Fatih hoca değerli. Zamanında milli takım ortamında çok güzel zamanlar geçirdik. Arda takımın kaptanı, yapmasını gerekeni yapacaktır"

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.