Arda Turan'dan Serzeniş

Arda Turan, Beyaz TV'de canlı yayına katıldı ve Milli takımdaki tartışmalara, Barcelona'daki kariyerine ve Terim'le arasındaki gerilime değindi.

Arda Turan'dan Serzeniş

Türkiye A Milli Takım kadrosuna alınıp alınmaması haftalardır tartışma konusu olan Barcelona'lı Arda Turan, Beyaz TV'de canlı yayına katılıp gündemdeki konulara ilişkin sorulara yanıt verdi.

İşte Arda'nın sorulan sorulara verdiği yanıtlardan gündem hakkındaki satırbaşları:

"HİÇ Mİ KREDİMİZ YOK"

"A Milli Takım için gel derer geliriz, git derler gideriz. Polemik yapmam söz konusu değil. Hocamızın tercihi. Türk halkına bir şey soruyorum: Benim 1,5 maçlık hatrım yok muydu? 10 sene kaptanlık yaptım. Hiç mi kredim yoktu?"

"BENİM ÜZÜNTÜM ISLIKLANMAK"

"Beni ıslıkladılar ben orada üzüldüm. Benim üzüntüm Avrupa'ya kötü gözükmekti. Ülkesine 10 sene hizmet etmiş bu çocuğa güvenin. Yarın bir daha çağıracaklar, geleceğiz hizmet edeceğiz. 3 ay insanlar bize 'primci' dedi. Sonra ne oldu? Herkes beni tanır bilir. İnandığım doğrular üzerine yaşar ve öyle de giderim."

"NEDEN ÇAĞIRILMADIM DEMEM"

"Bizim bir adım atmamız söz konusu değil. Hocamız çağırmadı, baş üstüne. Çağırır, yine gideriz baş üstüne. Ben Milli Takım için her zaman hazırım. Neden çağrılmadım demem, demedim de. Orası aile. Orada olanları konuşmak doğru değil."

"ÖNEMLİ OLAN MİLLİ TAKIMIN BAŞARISI"

"Mesele haklı-haksız meselesi değil. Ben haklı olmak istemiyorum. Amaç Milli Takım başarılı olsun. Başarısız olduğum algısını kabul etmiyorum. Benim Milli Takım kariyerim, kulüp kariyerimin her zaman üstündeydi."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.