Arda - Terim Krizinde Flaş Gelişme

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Türkiye'nin aylardır konuştuğu Fatih Terim-Arda Turan krizi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Arda - Terim Krizinde Flaş Gelişme

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim-Arda Turan krizinin çözülmesi için bugün TFF Başkanvekili Ali Dürüst ile bir görüşme yapacağını açıkladı. 

Abdurrahim Albayrak, en büyük arzusunun Galatasaray Başkanlığı olduğunu da ifade etti.

Alem FM'e konuşan Abdurrahim Albayrak, gerek Fatih Terim gerekse Arda Turan'ın kendisinde özel bir yeri bulunduğunu belirterek, "Fatih hocam çok sevdiğim ve güzel günler yaşadığım bir insan. Arda’yı da çok severim. Bayrampaşa Altıntepsi’den, Galatasaray’a kazandıran benim. Eski milletvekili Mustafa Baş'ın tavsiyesiyle getirmiştim. Ben arada kalmak istemiyorum. Kosova maçına kadar hoca, babalığını gösterip Arda’yı çağırır ve Fatih hocanın evinde ya da başka bir yerde bu konu tatlıya bağlanır. Bağlanacağını düşünüyorum. Arda Turan, Barcelona’da forma giyiyor. Fatih Terim ise ülkenin yetiştirdiği ender insanlardan biri. Duyarlı insanlar aracı olmalı. İkisi arasında ne geçti bilmiyorum. Ortada bir yanlış anlaşılma var diye düşünüyorum. Bugün Ali Dürüst ile de görüşeceğim" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.