Antalyaspor reddetti, Çalımbay doğruladı

Kasımpaşa sonrası başka bir takım çalıştırmayan ve boşta olan Rıza Çalımbay, Antalyaspor ile görüştüğünü açıkladı.

Antalyaspor reddetti, Çalımbay doğruladı

Antalyaspor'la ismi anılan Teknik Direktör Rıza Çalımbay'dan itiraf geldi! Radyobilyoner'e konuşan Çalımbay, Antalyaspor'la görüştüğünü söylerken şu ifadeleri kullandı:

" Antalyaspor yönetimi ile görüştük. Ancak bu görüşme esnasında babamın vefat haberi geldi. Ve bu görüşme yarıda kaldı. Dün ise Antalyaspor yönetimi beni çağırdı ve ikinci bir görüşme daha yaptık. Ben kendilerinden biraz zaman istedim. Ancak onların da tabi kaybedecek zamanları yok. Ancak ileride Antalyaspor'da çalışmayı çok istiyorum. Kasımpaşa'da bana yapılanları unutamıyorum. Bu yüzden çok hırslıyım. Antalyaspor'un ligde bulunduğu konum ise beni asla korkutmuyor, ne takımlarda çalıştım. Orada da bunun altından kalkarız. Ancak biraz zamana ihtiyacım var" diye konuştu.

ANTALYASPOR İDDİALARI REDDETMİŞTİ

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ise, yönetim kurulunun bugünkü toplantısında ligde ilk 6 haftayı 2 puanla tamamladıklarını hatırlatırken kötü gidişin sebeplerinin ortaya konulacağını söyledi. Toplantıda Portekizli teknik direktör Jose Morais'in takımdaki geleceğinin de ele alınabileceğini belirten Öztürk, "Teknik direktör Morais'in görevine son verildiği yönündeki iddialar gerçeği yansıtmıyor. Morais, takımın başında, kovulma durumu yok. Ama yönetim kurulu toplantımızda her olasılığı görüşeceğiz."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.