Adı Fenerbahçe ile anılan Evra'dan mesaj var!

Adı Fenerbahçe ile anılan olaylı yıldız Patrice Evra, Dubai'de bir arabayı çekerken görüldü. Videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Fransız yıldız 'Her zamankinden daha güçlü döneceğim' dedi.

Adı Fenerbahçe ile anılan Evra'dan mesaj var!

Kendi taraftarına tekme attığı için Marsilya’daki sözleşmesi sona erdirilen ve UEFA’dan 7 ay men cezası alan Patrice Evra, Dubai’de ortaya çıktı.

Türkiye’den Fenerbahçe’nin de gündeminde olduğu iddia edilen Fransız sol bek Patrice Evra, tatil için gittiği Dubai’da bir arabayı çekerken görüldü.

Videoyu sosyal medya hesabından paylaşan 36 yaşındaki futbolcu, “Ne gün ama. Beyler biliyorsunuz bugün pazartesi. Yani mutlu pazartesi. “Hayatı bilirsiniz, bazen çok ağır olduğunu hissedersiniz. Ancak her zaman gülümseyip tabii ki bu oyunu sevmeye devam etmelisiniz” ifadelerini kullandı.

Sahalara daha güçlü döneceğinin sinyalini veren Evra, “Tanrı’ya yemin ederim ki her zamankinden daha güçlü döneceğim. Tembel olma. Şu anda ne yaptığınızı bilmiyorum, ama ben, daha önce kendimden daha iyi olmak istediğim için bir araba çekiyorum.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.