Volkan'ın menajerinden Flaş!!! transfer açıklaması

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel'in menajeri Erdinç Şehit, deneyimli kaleci hakkında son dönemde çıkan haberlere açıklık getirdi.

Volkan'ın menajerinden Flaş!!! transfer açıklaması

Beşiktaş derbisinde gördüğü kırmızı kart sonrasında sarı lacivertli camiada hedef haline gelen Volkan Demirel'le ilgili olarak menajeri Erdinç Şehit'ten açıklama geldi.Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Emrah Karalinç'e konuşan Şehit şunları ifade etti:


AYKUT KOCAMAN HABERLERİNE YALANLAMA

"Aykut Kocaman'ın Volkan Demirel'i artık oynatmayacağı konusunda çıkan haberler doğru değildir. Kesinlikle böyle bir durum yoktur. Volkan'ın morali gayet iyi bir sorunu yok. Performans olarak zaten sorunu yoktu sadece kırmızı kart konusu var. Önümüzdeki maçtan başka düşüncesi yok, şampiyonluğa odaklanmıştır. Fenerbahçe'nin halen şampiyonluk iddiası devam etmektedir"


"VOLKAN'IN FENERBAHÇE DIŞINDA HERKESE KAPISI KAPALI"

"Kırmızı kart gören oyuncunun morali tabii biraz bozuk olur. Tabii ki gündem oluşturdu ama bunlar futbolda vardır. Volkan Demirel konusunda daha önce de sık sık söyledik, yıllarını Fenerbahçe'ye vermiş bir isim Fenerbahçe dışındaki kapılar kapalıdır"
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.