Volkan Demirel özür diledi!

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, basın toplantısı düzenledi. Başkan Ali Koç ve Asbaşkan Semih Özsoy'dan özür dilediğini açıklayan tecrübeli kalecinin gözlerinin de dolduğu görüldü.

Volkan Demirel özür diledi!

Sarı-lacivertlilerde kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi.
Volkan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:
Camia olarak içinde bulunduğumuz durum, akılca düşündüğümüzde kabul edilebilecek bir durum değil. Kalben ve ruhen Fenerbahçe'yi hissedenler için Fenerbahçe'yi yukarıya taşımak zorundayız. Ben de bundan sonra belki bulunduğum belki de bulunmadığım yerde elimden geleni yapacağım.
 
Geçen süreçte yaşananlarla beraber, konuşmalar var, bunlar artık geride kaldı. Önümüze bakıp Fenerbahçe'yi bulunduğu durumdan çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Kırgın, üzgün insanlar varsa hepsinden özür diliyorum. Başkanımız çok önemli bir insan benim için. Kendi adıma yapmış olduğum hatalar varsa, kırdıklarımdan özür diliyorum. Başta başkanım Ali Koç olmak üzere, asbaşkanımız Semih Özsoy'dan da özür diliyorum. Bundan sonra da Fenerbahçe için var olacağım.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.