Valbuena: İyi olmadığınız zaman yedek kalınır ama bana olan güvensizliği gördükçe şaşırıyorum

"Her şey yolunda giderken bir gecede bana olan bütün güven kayboldu"

Valbuena: İyi olmadığınız zaman yedek kalınır ama bana olan güvensizliği gördükçe şaşırıyorum

Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Mathieu Valbuena, Fransız basınına açıklamalarda bulundu. Valbuena yedek kalmasıyla ilgili " Her şey yolunda giderken bir gecede bana olan bütün güven kayboldu" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Mathieu Valbuena, Fransa basınına sarı lacivertli kulüpteki durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

France Football'a röportaj veren tecrübeli futbolcu, "Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde oynuyordum, goller atıyordum, asistler yapıyordum. Takımın en iyi istatistiğine sahip oyuncularındandım ve her şey yolunda giderken bir gecede bana olan bütün güven kayboldu" ifadelerini kullandı.

Neden yedek kaldığına anlam veremediğini belirten 33 yaşındaki Fransız yıldız, "İyi olmadığınız zaman yedek kalmayı anlayabilirim ama bana olan güvensizliği gördükçe gerçekten çok şaşırıyorum" dedi.

Türkiye'ye geldiği için pişman olmadığını belirten Valbuena, "Fransa'da geçen yıllardan sonra çok farklı bir deneyim oldu. Değişik insanlar, farklı kültürler ve birçok farklı şeyi keşfetme şansım oldu" şeklinde konuştu.

Kariyerinde zor zamanlar geçirdiğini ancak mücadeleyi bırakmadığını sözlerine ekleyen Valbuena, "Yalnız kaldığım ve tek başıma ağladığım zamanlar yaşadım. Aile bir insan için en güzel hediyedir. Eşim, çocuğum, annem ve babam benim için çok önemliler" yorumunda bulundu.


Etiketler; #valbuena

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.