Numan Kurtulmuş'tan Fenerbahçe Değerlendirmesi

Osmanlıspor-Fenerbahçe maçını izleyen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, karşılaşma sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Numan Kurtulmuş'tan Fenerbahçe Değerlendirmesi

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Osmanlıspor-Fenerbahçe maçı sonrası, "Maçın hakkı da beraberlikti. Bir Fenerbahçeli olarak, Fenerbahçe'nin daha agresif oynamasını arzu ederdim" dedi.

Kıran kırana bir mücadele olduğunu belirten Kurtulmuş, futbol kalitesinin biraz daha yüksek olabileceğini söyledi.

Kurtulmuş, "Açıkçası maçın hakkı da beraberlikti. Bir Fenerbahçeli olarak, Fenerbahçe'nin daha agresif oynamasını arzu ederdim. Osmanlıspor üst düzey futbol oynayan bir takım. Bu akşam onu da ortaya koydular. Bundan sonra Avrupa liglerinde başarılar diliyorum." diye konuştu.

Kurtulmuş, "Fenerbahçe-Feyenoord maçını nasıl bulduğunuz?" sorusuna ise "Feyenoord maçının ilk yarısı çok iyiydi. Dolayısıyla fırsatı bulduk. İkinci yarısı izlediğim bölümlerinde çok iyi değildi ama genel olarak Feyenoord maçı iyiydi. Onun üzerine biraz daha koyması lazım. Takımın kalitesi, antrenörün takımı oynatma şekli biraz daha üst düzeye çıkaracak Fenerbahçe'de. Ben bu sene Fenerbahçe'nin önümüzdeki haftalarda daha iyi olacağını düşünüyorum." cevabını verdi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.