İlk kutlama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, THY Avrupa Ligi Şampiyonu olması dolayısıyla Fenerbahçe Basketbol Takımı'nı kutladı.

İlk kutlama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a bir telgraf göndererek, tebriklerini iletti.

Erdoğan ayrıca Twitter hesabı üzerinden de THY Avrupa Ligi şampiyonu olan Fenerbahçe Erkek Basketbol takımını tebrik etti. Erdoğan, "2016-2017 THY Euroleague şampiyonu olan Fenerbahçe'yi gönülden tebrik tebrik ediyorum! @FBBasketbol #Fener4Glory" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, maç sonrası telefonla arayarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile başantrenör Zeljko Obradovic’i kutladı. Önce Aziz Yıldırım ile konuşan Erdoğan, kazanılan başarıdan dolayı tebrik etti.

Erdoğan ile Obradovic’in konuşmasında ise Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın tercümanlık yaptı. Erdoğan, Sırp teknik adama, “Hem kendim, hem ülkem adına sizi tebrik ediyorum. Başarınızın devamını diliyorum” dedi.

Obradovic teşekkür ederken, “Sizi de aramızda görmek istiyoruz. Biz çalışmaya devam edeceğiz. Daha çok çalışacak ve daha çok kazanacağız Cumhurbaşkanım” yanıtını verdi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.