Flaş! Aydınlar Sözünü Tutacak mı?

Mehmet Ali Aydınlar'ın Fenerbahçe'ye 45 milyon euro ödeyeceği iddia edildi.

Flaş! Aydınlar Sözünü Tutacak mı?

Şike sürecinde kadar Fenerbahçe'nin Aziz Yıldırım'dan sonraki başkanı olarak görülen, ancak 3 Temmuz'daki duruşuyla sarı-lacivertli camiada istenmeyen adam durumuna düşen Mehmet Ali Aydınlar hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

45 MİLYON EURO VERECEK

Yönetime yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Yıldırım karşısında başkan adayı olarak çıkan ancak ezici bir mağlubiyet yaşayan Aydınlar camiadaki yerini yeniden kazanabilmek için 45 milyon Euro vaadini yerine getirmeye hazırlanıyor.


KANDIRILDIM

Fenerbahçe'nin şike sürecinde Avrupa'ya gidemeyince kaybettiği paraları cebinden ödeyecek olan Aydınlar, "Kandırıldım" diyerek camiadan özür dileyecek.


NELER DEMİŞTİ?

Hatırlanacağı gibi Aydınlar şike sürecinde, "Fenerbahçe dava sonucunda beraat eder, disiplin kurullarında suçsuz bulunur ve CAS'tan davayı kazanırsa, parayı tahsil etmeleri için Federasyona gitmelerine gerek yok. O durumda 45 milyon Euro'luk tazminatı cebimden ödeyeceğim" demişti.

SPONSOR OLACAK

Mehmet Ali Aydınlar'ın bu kararını aracılar vasıtasıyla yönetime ilettiği hatta fırsat verilmesi halinde sponsor olarak kulübe destek vermeye de hazır olduğu belirtildi.

Daha önce kadın voleybol takımının sponsoru olan Aydınlar erkek basketbol takımının sponsorluğunu üstlenmek istiyor.

Eğer iddialar doğru çıkar ve Aydınlar kulübe 45 milyon Euro öderse, Fenerbahçe mali krizden bir anda çıkmış olacak.

Türkiye Gazetesi

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.